Hamile Elbiseleri

Hamilelik döneminde anne adaylarının karnı büyümeye başladığı zaman günlük kıyafetlerin olmadığı zamanlar gelir. Karnı büyümeye başlayan anne adayları rahat hissetmek için hamile elbiseleri kullanmaya başlar. Lohusa Sepeti her beğeniye özel hamilelik dönemi için elbise çeşitlerini satışa sunuyor.

Hamilelik döneminde elbise için bir seçim yaparken mevsim şartlarını da dikkate almalısınız. Kış ayları için uzun elbise doğru seçim olacaktır. Yaz aylarında içinde kendinizi rahat hissedeceğiniz kıyafetler de bu kategoride bulabilirsiniz.

Hamilelik dönemi anne adayları için çok özeldir. Bu süreçte duygusal olarak da kendini farklı hisseden anne adayları her ortamda zahmetsiz ve kusursuz şıklığı yakalayabilir.   Uzun hamile elbiseleri ve kısa elbiseler arasından bir seçim yapabilirsiniz.

Gün İçinde Rahat Edeceğiniz Hamile Elbise Modelleri

Hamilelik döneminde süreç ilerledikçe anne adaylarını daha zorlu günler bekleyebilir. Bu yüzden şık olmanın yanında kendilerini rahat hissedecekleri kıyafetler de tercih etmelisiniz.  Hamilelik döneminde sizi rahat ettirecek şekilde tasarlanan hamile elbise modelleri ile her ortamda şıklığı yakalayabilirsiniz.

Gebelik döneminde giyeceğiniz kıyafetler hem şıklığınızı hem de konforunuzu bir arada sağlayacak. Bu dönemde mevsim şartlarına ve bulunduğunuz yerin iklim koşullarına özel kumaşlardan üretilen elbiseler arasından geniş bir seçki içinde seçim yapabilirsiniz.

Günlük kullanım için özel olarak tasarlanan gebelik dönemi elbiseleri hafif yapısı, yumuşak kumaşları ve sade ancak şık tasarımlarıyla her anne adayının ilgisini çekiyor.  Bu kıyafetleri hem evinizde hem iş yerinizde hem de dışarıda giyebilirsiniz. Birbirinden renkli ve desenli hamile elbiselerini hemen bulabilir ve sepetinize ekleyebilirsiniz. Dönemsel indirimler ve çok özel kampanyalarla gebelik dönemini konforu geçirmenizi sağlayacak kıyafetleri sitemizde kolayca bulabilirsiniz.

Zahmetsiz Şıklığın Mimarı Hamile Elbiseleri

Gebelik döneminde düğün, nişan ya da diğer özel günlerde de şıklığı yakalayabilirsiniz. Birbirinden şık ve renkli hamile elbiseleri ile dışarıda da zahmetsiz şıklığı yakalayabilirsiniz. Pırıltılı ve hareketli kumaşlarla birlikte konforlu dikişleriyle bu kıyafetler zarafeti yakalarken aynı zamanda dışarıda vakit geçirirken kendinizi rahat hissetmenizi sağlayacak.

Hamilelik döneminde şıklık ve konforu bir arada yakalamak çok önemlidir. Özel seçkilerimizin içinde kıyafetler yanında etek takımları da bulabilirsiniz. Hamilelik döneminde giyebileceğiniz kıyafetlerde sevdiğiniz renkleri bulabilirsiniz. Siyah, sarı ya da beyaz hamile elbisesi de dahil olmak üzere birçok renk ve model seçeneği sizleri bekliyor.

Sade ve şık tasarıma sahip hamilelik kıyafetleri uzun kollu, kısa kollu şekilde tasarlanmaktadır. Bu ürünleri yalın aksesuarlarla da kombin edebilirsiniz. Konforu ön plana çıkaran ancak şıklığı da  bırakmayan kıyafet seçenekleri için hemen ürünlerimizi inceleyin ve beğendiklerinizi sepetinize ekleyin.

Hamile Elbisesi Nasıl Seçilir?

Gebelik döneminde anne adaylarında kilo alımı başladığında kıyafetler dar gelmeye başlar. Bu yüzden de karnınızın büyümesine bağlı olarak hamile elbisesi seçmeniz gerekiyor. Bu elbiseleri seçerken çok dikkatli olmalısınız.

Gebelik döneminde anne adaylarının vücut sıcaklığı normal aralıktan biraz daha yüksek olacak. Bu yüzden özellikle yaz ayları için hava alan kumaşlardan üretilen kıyafetler seçmelisiniz.  Vücudunuzu kaşındıracak ve tahriş edecek kıyafetler seçmemelisiniz.

Firmamız hamilelik kıyafeti alanında ülkemizdeki öncü markalar arasındadır. Birçok marka modayı yakalamaya çalışırken rahatlığı düşünmüyor. Anne adayları için modayı yakalarken rahatlığa da önem veriyoruz. Kıyafetin içinde kendinizi rahat hissetmelisiniz. Bu yüzden kesimi bol olacak ürünler üretmeye odaklanıyoruz.

Hamilelik dönemine özel kıyafetler yerine bazı anne adayları büyük beden kıyafetler almayı seçiyor. Ancak bu kıyafetler göğüs bölümünden belirli bir bollukta olabilir. Bu kıyafetlerin içinde rahat edemeyebilirsiniz. Bu yüzden gebelik döneminde rahat edebileceğiniz ve bu duruma özel olarak tasarlanmış kıyafetler seçmelisiniz.

Hamile Elbisesi Fiyatları

Hamile elbisesi fiyatları konusunda bu kategoride araştırma yapabilirsiniz. Anne adayları olarak kaliteli ve özel olarak tasarlanan kıyafetleri uygun fiyatlarla satışa sunuyoruz. Her bütçeye ve her beğeniye hitap eden hamilelik kıyafetlerini kategorimizde bulabilir ve hemen satın alabilirsiniz.

Hamilelik kıyafetlerinin fiyatlarında kumaş türü ve tasarımı da önemlidir. Anne adayları ve bebeğin rahatlığı için rahat kumaşlardan tasarım yapıyoruz.  Fiyatlar arasından karşılaştırma yaparak kısa ya da uzun hamile elbiseleri tercih edebilirsiniz. Sipariş verdiğiniz ürünü en kısa sürede anlaşmalı kargo şirketlerimizle adresinize yolluyoruz. Hemen ürünlerimiz arasından bir seçim yapın ve satın alın.