Chicco Miinimo3 BB Ultra Kompakt Bebek Arabası Red Passion

Chicco Miinimo3 BB Ultra Kompakt Bebek Arabası Red Passion (076,79614640)

İndirim Oranı : %10 İndirim

Chicco Miinimo3 BB Ultra Kompakt Bebek Arabası Red Passion

Chicco Miinimo3 tek elle hızlı kapanma sistemine sahiptir ve kapandığında oldukça kompakttır. Portbebe ve oto koltuğu uyumu sayesinde seyahat sistemine dönüştürülebilr. Ebeveynlerin ve bebeklerin tüm ihtiyaçlarını karşılamak için yeni tarzıyla, kullanım pratikliğiyle ve konforlu yumuşak desteklerle değiştirilebilir ve özelleştirilebilir şekilde tasarlanmıştır.

Ultra Kompakt

Taşıması kolaydır ve kapandığında süper kompakttır, böylece en küçük alanlarda bile saklayabilirsiniz. Özgürlüğünüzden ödün vermeyin! Chicco Miinimo3 tek elle çok kolay açılır ve kapanır. Kapandığında süper kompakttır ve tek başına ayakta durabilir. Chicco Miinimo3'nin ön barı, iskeletiyle birlikte katlanabilir. Katlandığında kabin bagajı olarak seyahatlerinizde size eşlik eder. Modern ve stil sahibi tasarım. Arka iskelet ve ayak desteği, kumaşıyla uyumlu şekilde tasarlanmıştır.

Konforlu

Tamamen yatırılabilir, 4 farklı pozisyona ayarlanabilir sırt desteği ve çok fonksiyonlu ayak desteği ile Chicco Miinimo3 ilk günden itibaren süper konforlu. Yumuşak destekli koltuk doğumdan itibaren kullanıma uygundur ve bebeğinize maksimum konfor sağlayacak konfor kiti içerir. Yumuşak portbebesi doğumdan itibaren 9 kg'a kadar kullanılabilir. Portbebenin kafa bölgesinde artan kalınlığı reflü ve burun tıkanıklığını önler Daha geniş tente, fermuarlı genişletilebilir olduğundan bebeğiniz için daha iyi bir koruma sağlar. Chicco Miinimo3 ayarlanabilir ve pratik omuz askısı içerir, böylece kolaylıkla taşınabilir.

Seyehat Sistemine Dönüştürülebilir

3 farklı oto koltuğu (KeyFit, Best Friend, Kiros i-Size) ile uyumludur. Bu sayede üçlü seyahat sistemine dönüştürülebilir.

Aksesuarlar

Rüzgarlı ve yağmurlu günler için yağmurluk. Puseti kolaylıkla taşımak için pratik ve ayarlanabilir omuz askısı. Puseti saklamak için kullanılan pratik çanta, sırt çantası olarak da kullanılabilir.

Ölçü ve Ağırlık

Ürün Ağırlığı 6,3 kg Açık ölçüler 48 x 80 x 104 cm Kapalı Ölçüler 26 x 48 x 54 cm