Chicco Unico 0 1 2 3 Oto Koltuğu 0-36 kg Red Passion

Chicco Unico 0 1 2 3 Oto Koltuğu 0-36 kg Red Passion (076,79848640)

İndirim Oranı : %21 İndirim

Chicco Unico 0 1 2 3 Oto Koltuğu 0-36 kg Red Passion

 

Özellikler ve faydalar:

 

·         Unico, yeni doğmuş bebeğiniz için satın alabileceğiniz araba koltuğudur ve 12 yaşına kadar, sırasıyla 150 cm yüksekliğinde, çok iyi bir güvenlik-konfor oranı sunar.

·         Unico, 0-36 kg arası 0 + / 1/2/3 yaş grupları için onaylanmıştır.

·          Isofix kurulumu maksimum güvenlik ve stabilite sağlamak için, araba koltuğu montajı isofix konektörleri kullanılarak ve emniyet kemerleri 3 noktada sabitlenerek yapılmalıdır.

·          Bebek için yumuşak ve rahat bir malzemeden yapılmış bebek için ek koruma.

·          Yan koruma sistemi  yan darbe durumunda maksimum güvenlik sağlamak için.

·          Koltuk dönüş sistemi Ön tutma kolu sayesinde arkaya dönükten ileriye dönük olası yüzeylere kolayca geçmek için koltuğu döndürmek mümkündür.

Unico araba koltuğu kullanım detayları :

 

Grup 0+

 

·         Araba koltuğu Gr. 0+ her zaman arkaya bakacak şekilde monte edilmelidir, bu yapılandırmada küçüklerin doğru duruşu her zaman garanti edilir. 

 

Grup 1

 

·         Çocuk 9 kg ağırlığa ulaştıktan sonra, araba koltuğu seyahat yönüne bakacak şekilde monte edilebilir ve 4 yaşına (9-18 kg) kadar kullanılabilir. Emniyet kemerinin entegre 5 noktalı sabitleme sistemi sayesinde çocuk güvenli bir şekilde seyahat edebilir.

 

Grup 2/3

 

·         Ayarlanabilir koltuk başlığı sayesinde, oto  koltuğu 12 yaşına kadar kullanılabilir ve çocuğun en uygun şekilde konumlandırılmasını sağlar. hem çocuk hem araba koltuğu 3 nokta araç emniyet kemeri ile sabitlenir.

 

Teknik detaylar: Ağırlık: 8,8 kg
Boyut: 60/78 x 57 x 49 cm