Emzirme Atleti

Henüz yeni doğum yapmış annelerin uzun süre besleyecekleri bebeklerini kolay ve konforlu bir şekilde emzirebilmeleri için özel detaylarla tasarlanmış emzirme atleti modellerini, birbirinden kullanışlı kıyafet veya aksesuar seçenekleriyle anne ve anne adaylarının her adımında yanlarında olan Lohusa Sepeti’nin online mağaza sayfalarında keşfedebilirsiniz! Siyah, beyaz ve ten rengi seçenekleri ile günlük hayatınızda tercih ettiğiniz kıyafetlere rahatlıkla uyum sağlayabilecek zengin ürün çeşitliliğine sahip emzirme atleti modelleri, annelerin anatomik yapıları dikkate alınarak üretilmiş ayrıntılarıyla Lohusa Sepeti’nde sizleri bekliyor!

Kadınlar için iç giyim her zaman önemlidir. Özellikle hamilelik döneminden sonra kullanılan iç giyim ürünlerinin kalitesinin ve kullanım rahatlığının daha da öne çıktığı söylenebilir. Bebeklerini emziren anneler için yeni nesil tasarımlar bulunuyor. Bunlardan birisi de destekli emzirme atleti modelleridir. Son derece işlevsel olan bu atlet sayesinde anneler çok pratik bir şekilde bebeklerini emzirme şansı buluyor.

Bu atlet modelleri sütyenlerin destek yapılarına müdahale etmeden kumaşın bir kısmının katlanması ile bebekleri daha rahat şekilde emzirmenize yardımcı olur. Özel klipslere ya da kancalara sahip olan bu atletler ile özellikle dışarı ortamlarda bebekleri emzirmek daha kolay bir hale geliyor.

Anne Sağlığını Önemseyen Emzirme Atletleri

Aralarında Yeni İnci, Deborah, Miss Modinn, NBB, Dagi ve daha pek çok alanında uzman markanın yer aldığı alternatiflerle sunulan emzirme atletleri; vücudu saran ya da bel bölgesini esnek bırakan modelleriyle hem lohusa hem de hamilelik döneminde kullanabilmeye fırsat tanır. Dikişsiz örgü teknolojisi sayesinde bir yandan doğum sonrasında oluşabilecek fazlalıkları kapatan bir yandan da bel, karın ve benzeri bölgelerin sıkılaşmasına yardımcı olan bu ürünler; seçtiğiniz kıyafetlerde dikiş izi bırakmadan şık kombinler yapmanızı mümkün kılar. Antibakteriyel dokularının vücutta oluşabilecek mantar, bakteri gibi enfeksiyonların önüne geçtiği emzirme atleti modellerinin terlemeyi önleyen özel kumaşları ise anneler için sağlıklı bir kullanım yaratır. Annelerin bebeklerini emzirirken işlerini kolaylaştırmanın yanı sıra konforlarını da önemseyen emzirme atletlerini siz de Lohusa Sepeti’nin online kataloğunda inceleyebilir; gereksinimlerinize uygun olduğunu düşündüğünüz ürünü günün her saati satın alabilirsiniz.

Emzirme Atleti Avantajları

Destekli emzirme atleti modelleri kullanıcı gereksinimlerine her bakımdan yanıt veren tasarımlardır. Bu tasarımlar kadınların lohusalık döneminde severek tercih ettiği ürün seçenekleridir. Konforlu olmasının yanında bebekleri beslemede önemli bir kolaylık sunması tercih edilmesinde ki en önemli avantajlardan biridir. Doğum sonrasında kullanabileceğiniz korseli emzirme atleti modelleri doğumdan kalan fazlalıkları toparlamanıza da yardımcı olur.

Bel ve göğüs kısımlarını toparlamaya yardımcı olan korseli emzirme atleti modelleri her bakımdan kullanıcıya geniş olanaklar sunar. Toparlayıcı etkileri sayesinde kadınlar doğum sonrasında daha formda görünmelerine yardımcı olurlar. Esnek kumaş yapısı sayesinde hareketleri kısıtlamayan bu atletler aynı zamanda dış giyim ürünlerinin de düzgün görünmesine yardımcı olurlar.

Emzirme Atleti Çeşitleri

Kadınların severek tercih ettiği kaplı emzirme atleti modelleri yaygın olarak siyah ve beyaz renklerde tasarlanıyor. Buna ek olarak ten rengi de çok işlevsel renkler arasındadır. Pamuklu ya da bambu malzemelerden üretilen bu emzirme atletleri son derece işlevsel tasarımlardır ve kadın sağlığı açısından herhangi bir şekilde tehdit içermezler.

Kaplı emzirme atleti ve diğer modeller geniş renk seçenekleri yanında farklı bedenleriyle de öne çıkar. Bu tasarımlar doğum sonrasında kadınların en büyük yardımcısı olan emzirme atletleri hem bebeğin rahatı hem de anne rahatı için oldukça idealdir. Kaliteli materyallerden tasarlanmaları ve destekli olarak kullanılabilmeleri kadınların iç giyim gereksinimlerine en iyi şekilde yanıt veriyor.

Tek bir elle dahi açılıp kapatılabilen tasarımları sayesinde hızlı şekilde bebeği beslemenize yardımcı olan atletler gün içerisinde rahat kullanım sunar. Kıyafetlerin altından potluk yapmaz ve beden yapısı ile tam bir uyum ortaya çıkarır. Özellikle korseli modeller fazlalıkları kapatırken bir yandan da bedeni şekillendirmeye yardımcı olur. Her bakımdan son derece yüksek standartlarda ürünlerdir.

$6.98 KDV Dahil
$10.69 KDV Dahil
$11.36 KDV Dahil
$13.37 KDV Dahil
$5.71 KDV Dahil
$10.02 KDV Dahil
$5.34 KDV Dahil
$8.68 KDV Dahil
$8.01 KDV Dahil
$12.03 KDV Dahil
$8.01 KDV Dahil
$12.03 KDV Dahil
$8.01 KDV Dahil
$12.03 KDV Dahil
$4.94 KDV Dahil
$6.01 KDV Dahil
$4.00 KDV Dahil
$6.01 KDV Dahil
$5.34 KDV Dahil
$7.35 KDV Dahil
$5.34 KDV Dahil
$8.01 KDV Dahil
$6.34 KDV Dahil
$10.02 KDV Dahil
$6.34 KDV Dahil
$10.02 KDV Dahil
$6.34 KDV Dahil
$10.02 KDV Dahil