Emzirme Sütyenleri

Bebeğinizin doğumundan sonra en kritik ihtiyaçlarınızdan biri olacak emzirme sütyenleri, farklı renk ve beden seçenekleriyle lohusa ve hamilelik döneminizde hayatınızı kolaylaştıracak sayısız ürün sunan Lohusa Sepeti’nin online mağaza sayfalarında sizleri bekliyor! Anne adaylarının birbirinden farklı beden yapılarına uygun biçimde tasarlanarak pratik ve rahat bir kullanım imkânı yaratan emzirme sütyeni modelleri arasından siz de gereksinimlerinizi kusursuz biçimde karşılayacak ürünü bulabilir ve günlük hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz!

Kullanışlı Detaylarla Tasarlanan Özel Emzirme Sütyenleri

Kadınların göğüslerinin doğal formunu koruması ve anatomik yapılarına uyum sağlaması amacıyla özel tasarımlarla üretilen emzirme sütyeni çeşitleri; annelerin işlerini kolaylaştırmakla kalmayıp bedenleri için hijyenik ve sağlıklı bir kullanım da sunar. Kolaylıkla açılıp kapanabilen klipsleri yardımıyla annelerin bebeklerini diledikleri anda zorlanmadan emzirebilmeleri için ideal bir ortam hazırlayan bu sütyenler, pratiklikleri ile annelere günlük işlerinde zamandan da tasarruf ettiren kıyafetlerdir. Aralarında farklı göğüs yapılarına göre dizayn edilen balenli ve balensiz, süngerli ya da süngersiz, köpüklü toparlayıcı ve benzeri çeşitleri bulunan emzirme sütyeni modelleri; kopçalı ve lastikli alternatifleriyle annelerin değişen ihtiyaçlarına çözüm olur. İç giyimine düşkün kadınlar için dantelli detaylarla ya da dikişsiz kumaşlarla üretilen çeşitlerini bulabileceğiniz Lohusa Sepeti’nin online mağazasındaki emzirme sütyeni modelleri ile siz de lohusa döneminizi konforlu bir şekilde geçirebilirsiniz.

Annelerin İşlerini Kolaylaştıracak Sütyenler…

Eğer siz de bir yandan dilediğiniz zaman bebeğinize süt verirken bir yandan da rutin işlerinizi rahatlıkla yapabileceğiniz emzirme sütyenleri almak istiyorsanız, Lohusa Sepeti’nin online kataloğunu ziyaret ederek özgün sütyen tasarımlarını inceleyebilirsiniz. Çeşitli kredi kartlarına taksit, havale ve kapıda ödeme yöntemlerinden faydalanarak günün her saati güvenle satın alabileceğiniz ürünler sayesinde lohusa dönemlerinizi rahat, kaliteli ve huzurlu bir şekilde yaşayabilirsiniz.

 

Lohusalık Dönemine Özel Emzirme Sütyeni Modelleri

Lohusalık döneminde kadınların hayatını kolaylaştıran emzirme sütyeni modelleri son derece işlevsel tasarımlardır. Oldukça kullanışlı olarak tasarlanan bu ürünler hem bebek hem de anne için büyük bir rahatlıktır. Ön kısmından açılabilir özelliği sayesinde bebeği daha kolay besleme imkânı bulabileceğiniz bu sütyen modellerinin kullanımı kolaydır.

Kaliteli materyallerden tasarlanan ve lohusalık döneminde iç giyim ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap verir. Renk ve model alternatifleri geniş olan bu ürünlerde her kıyafetin altından tercih edilebilecek birçok seçenek vardır. Siyah ve beyaz popüler renklerdir. Aynı zamanda krem, gri gibi renkleri de günlük yaşamda rahatça kullanabilirsiniz.

Emzirme Sütyen Modellerinin Özellikleri

Doğumdan sonra rahatlıkla kullanabileceğiniz emzirme sütyeni modelleri birçok farklı özelliği ile öne çıkıyor. Üretildiği materyaller sayesinde gün içerisinde konforu en iyi şekilde yaşama imkânı bulabilirsiniz. Doğum öncesinde de bedeninizin rahat etmesi için kullanabileceğiniz bu iç giyim ürünlerinde farklı alternatifler vardır. Balenli emzirme sütyeni modelleri hem rahat etmenize olanak tanırken hem de göğüs hatlarınızın daha düzgün durmasını sağlar.

Sıradan tasarımlarda bulunan balenler gibi göğüsleri sıkıştırmayan ancak yumuşak şekilde destek veren yapısı sayesinde hareket özgürlüğünü en iyi şekilde kazanabilirsiniz. Balenli emzirme sütyeni modellerinin en büyük avantajı ise süt kanallarının baskı kaynaklı olarak tıkanmadan kesintisiz ve sağlıklı bir şekilde bebeğinizi doyurabilirsiniz.

Destekli emzirme sütyeni modelleri de göğüs bölgesinde toparlayıcı bir yapıya sahiptir. Ürünler sayesinde dış giyim ürünlerinizin daha kusursuz görünmesini sağlayabilirsiniz. Hızlı davranmanız gerektiğinde ön kısımlarda bulunan kapaklar oldukça işlevseldir.

Emzirme Sütyeni Çeşitleri ve Avantajları

Kadınlar için önemli ürünlerden biri olan destekli emzirme sütyeni tasarımlarında göğüs kısmının ön kısmında klipsli ya da kancalı bir açma aparatına yer verilebilir. Bu modeller kullanım açısından oldukça pratiktir. Bu ürünlerin en büyük avantajı tek bir elle dahi açma ve kapama yapabilmenize olanak tanımasıdır.

Straplez emzirme sütyeni modelleri de iç giyimde önemli bir gereksinimdir. Askılı kıyafetlerin altından rahatça kullanılabilecek olan bu tasarımlar bebeğinizi kolayca besleme imkânı verir. Estetik duruşu sayesinde oldukça popüler olan bu ürünler kıyafetlerin altından kendini kesinlikle belli etmez. Bazı modellerde bulunan önden fermuar detayı kolayca giyilebilir ve bebeğinizi besleme sırasında rahat hareket olanağı sunar.

Güçlü ve geniş bir kavrayışa sahip olan modeller basıncı yayarak sütün daha rahat bebeğe ulaşmasına imkân yaratır. Bebeğinizi doyurma sırasında çok rahat edebileceğiniz bu ürünler lohusalık döneminde önemli bir destekçinizdir.

$8.25 KDV Dahil
$12.03 KDV Dahil
$9.62 KDV Dahil
$11.36 KDV Dahil
$9.35 KDV Dahil
$13.37 KDV Dahil
$7.35 KDV Dahil
$10.02 KDV Dahil
$6.68 KDV Dahil
$8.68 KDV Dahil
$7.61 KDV Dahil
$12.03 KDV Dahil
$7.61 KDV Dahil
$12.03 KDV Dahil
$6.01 KDV Dahil
$9.35 KDV Dahil
$6.01 KDV Dahil
$9.35 KDV Dahil
$6.01 KDV Dahil
$9.35 KDV Dahil
$5.34 KDV Dahil
$8.01 KDV Dahil
$7.35 KDV Dahil
$10.02 KDV Dahil
$5.34 KDV Dahil
$6.68 KDV Dahil
$9.62 KDV Dahil
$11.36 KDV Dahil
$4.67 KDV Dahil
$6.01 KDV Dahil
$9.35 KDV Dahil
$13.37 KDV Dahil
$6.98 KDV Dahil
$12.03 KDV Dahil
$8.25 KDV Dahil
$13.37 KDV Dahil