İADE VE DEĞİŞİM İŞLEMLERİ

Ürünler ile birlikte size gönderilen faturanın arkasında bulunan iade ve değişim formunu eksiksizce doldurarak MNG Kargo ile ücretsiz olarak 569851255 anlaşma numaramız ile bize gönderip işleminizi başlatabilirsiniz.

Ürünler bize ulaştığında seçmiş olduğunuz işlem iade ise iade işleminiz 3 iş günü içerisinde yapılmaktadır. İşleminiz değişim ise ürün bize ulaştığı gün değişim yapılarak yeniden ücretsiz olarak kargoya verilmektedir.

 

 

 

İADE VE DEĞİŞİM ŞARTLARI HAKKINDA BİLGİLENDİRME

 

Lohusasepeti.com'dan aldığınız ürünleri, teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde ,anlaşmalı olduğumuz kargo ile karşı ödemeli olarak iade yapabilirsiniz. Ancak diğer kargo firmalarıyla gönderilen ürünlerin kargo ücreti göndericiye aittir.

İade süresi dolan, etiketsiz, yıkanmış kullanılmış tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş ürünlerin iade ve değişimi kabul edilmeyecektir.

 

İadeniz lohusasepeti.com'un ilgili birimleri tarafından incelendikten sonra . 3 iş günü içerisinde iade edilir. Bundan sonraki süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve lohusasepeti.com'un bankanıza müdahale etme hakkı yoktur. Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin tamamı kredi kartınıza iade edilmektedir, ancak bankanız tarafından, iadenin geri ödemesi, yine taksitli şekilde kredi kartınıza yansıtılmaktadır.

 

Ayrıntılı bilgi için 0850 302 22 88 Müşteri Destek Hizmetlerini Arayabilir veya Destek Bölümünden E-mail ile Bilgi Talep Edebilirsiniz.

Email: [email protected]

 

 

İADE VE DEĞİŞİM SÜRESİ KAÇ GÜNDÜR ?

 

Tüketici Kanunun da yer alan Sebep Göstermeden Cayma hakkı sadece ürünü teslim aldığınız günü takip eden ilk 14 günü içermektedir. Üründe ki herhangi bir kusurdan dolayı iade etmek istediğiniz de ise bu süre 30 güne dek uzamaktadır.

 

ELİME GEÇEN ÜRÜN KUSURLU. NE YAPMAM GEREKİYOR ?

 

lohusasepeti.com'dan kaynaklanan , yanlış ürün , yanlış beden ve yanlış renk v.b gönderimleri , kullanmadan , satılabilir özelliğini kaybettirmeden ürünün size teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisin de lohusasepeti.com Müşteri Hizmetleri 0850 302 22 88 ile temasa geçerek, kargo ücreti ödemeden iade edebilirsiniz.