Lohusa Korseleri

Her ortamda pratik bir kullanım sağlamalarının yanı sıra cilt yapısına uygun dokuları ve kaliteli malzemeleriyle de kadınlara ideali ulaştıran hamile ve lohusa giyim ürünlerinin sahibi Lohusa Sepeti, doğum sonrası korse modelleriyle bedenlerindeki yıpranmaları onarma konusunda annelere yardımcı olmayı hedefliyor! Pek çok güvenilir markanın farklı renk ve beden seçenekleriyle tasarladığı lohusa korsesi modellerini Lohusa Sepeti’nin online mağazasında bulabilir; bedeninizin ihtiyaçlarına göre seçebileceğiniz ürünlerle vücudunuzu kısa sürede sıkılaştırıp şekillendirebilir ve yeniden eski halinize kavuşturabilirsiniz!

İdeal Vücut Şekillendirici: Lohusa Korsesi

Lohusa korsesi modelleri, doğum sırasında ve sonrasında oluşan fazlalıklarınızı günlük hayatınızda ya da özel günlerde katıldığınız organizasyonlarda giymek üzere seçtiğiniz kıyafetler içinde ustalıkla gizleyerek kusursuz bir görünüm sergilemenizi sağlayacak özel ürünlerdir. Düzenli kullanımda karın, bel, bacak gibi bölgelerde sıkılaşma ve incelme sağlayarak vücudunuzun forma girme sürecini de hızlandıran doğum sonrası korse modelleri; cildinizin gün boyu hava almasına ortam sunan özel dokuları sayesinde sağlıklı ve ergonomik bir kullanım da yaratır. Uzun paçalıdan çıtçıtlı badi biçiminde tasarlananlara, balenli ve toparlayıcı çeşitlerinden silikonlu ve dikişsiz modellerine kadar pek çok seçeneğini bulabileceğiniz lohusa korseler ister pantolonlarınızla ister eteklerinizle giymek için tercih edebileceğiniz sayısız ürün çeşitliliği ile beğenilerinize sunulmaktadır. Üzerinde dantel süslemeleri ya da transparan kumaş detayları bulunan doğum sonrası korse alternatiflerinin yer aldığı Lohusa Sepeti’nin online kataloğunda, bedeninizin ihtiyaçlarını karşılayabilecek özelliklere sahip ürünü rahatlıkla bulabilirsiniz. Siz de Lohusa Sepeti’nin online kataloğunda beden, renk ve markasına göre filtreleyerek inceleyebileceğiniz doğum sonrası korse modellerini farklı kredi kartlarına taksit, havale ya da kapıda ödeme seçeneklerinden faydalanarak günün her saati sipariş verebilir; gün boyu konforun ve pratikliğin keyfini hayatınıza taşıyabilirsiniz!

Doğum Sonrası Korse Kullanımı ve Faydaları

Doğum kadınların zorlandığı bir süreçtir ve bu dönemin sonrasında doğum sonrası korse kullanmak hızlı toparlanmak adına son derece önemlidir. Gebelik dönemi başladığında her kadının en önemli hedefi sağlıklı bir bebek dünyaya getirmek ve bu süreçte gereksiz kilo alımının önüne geçmektir. Bu nedenle yeme içme konusunda son derece dikkatli davranırlar. Fakat gebelik döneminde alınan takviye gıdalar ve normal besinler kilo almanın en önemli nedenleri arasındadır.

Doğumdan sonra ise alınan fazla kiloları hızlı şekilde vermek çok mümkün değildir. Böyle durumlarda doğum sonrası inceltici korse modelleri oldukça işlevseldir. Doğum yaptığınızda kısa bir süre içerisinde eski formunuza kavuşmanız zor olsa da bu ürünler sayesinde oldukça fit bir görünüm elde edebilirsiniz.

Lohusa Korsesi Nedir?

Doğumdan sonraki süreçte kullanılan lohusa korsesi doğum yapan annelerin karın kaslarını daha hızlı şekilde toparlamaya yarayan bir destek ürünüdür. Normal doğum sırasında birçok kadın kolaylıkla toparlanma imkânı bulsa da sezaryen sonrasında karın bölgesinin hızlı şekilde toparlanabilmesi için bu tarz destek ürünlerine gereksinim vardır.

Daha sıkı ve ince görünmenize yardımcı olan korse modelleri bebek dünyaya geldikten hemen sonra kullanılmamalıdır. Normal doğum sonrasında 1 ya da 2 gün sonra kullanılabilen bu ürünler sezaryen doğum yapanlar için 2-3 haftalık bir sürecin geçmesi beklenmelidir. Yeni anne olan kadınların karın bölgesini sıkılaştıran ve eski görünümlerine dönmelerine yardımcı olan bu ürünler oldukça formda bir görünüm elde edebilme imkânı sunar.

Doğum Sonrası Korse Kullanmanın Faydaları

Yeni anne olduğunuzda sezeryan doğum sonrası korse kullanmanın birçok faydasını görebilirsiniz. Son yıllarda birçok yeni anne olmuş kadın tarafından kullanılan bu destek ürünlerinin faydaları şu şekilde sıralanabilir:

Bu korselerin desteği ile emzirme sırasında ya da yürürken vücudunuzun daha dik ve düzgün durmasını sağlayabilirsiniz.

Kaslarınızın çok hızlı şekilde toparlanmasını sağlamanız mümkündür.

Bel kıvrımlarının net bir görünüm almasına yardımcı olduğundan doğum sonrasında kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.

Doğru ve uygun bir korse seçimi ile cildinizde doğumdan kaynaklı olarak oluşabilecek tahrişlerin önlenmesinde etkilidir.

Sezaryen sonrasında dikiş bölgesinde oluşan ağrıların azaltılmasında destekleyici ürünlerdir.

Karın ve bel sağlığı açısından bu destek ürünlerinin kullanılması oldukça önemlidir. Tüm bu avantajları sayesinde doğum sonrası korse modelleri son derece yüksek kaliteli ürünlerdir.

Kullanışlı Lohusa Korsesi Modelleri

Yeni bebek dünyaya getiren kadınlar için vücudun düzgün görünmesi ve doğum kaynaklı oluşan tahribatların hızlı şekilde giderilmesi oldukça önemlidir. Vücudunuzun hızlı şekilde toparlanabilmesi için doğum sonrası korse modellerinin avantajlarından yararlanabilirsiniz. Bu destekleyici ürünlerde farklı ürün seçenekleri vardır.

İnce askılı atlet şeklinde tasarlanan lohusa korseleri oldukça işlevseldir. Kullanımı son derece rahat olan bu ürünler hem göğüs bölgesinin hem de karın, bel ve sırt kısmının daha düzgün bir forma kavuşmasına yardımcı olur. Kullanımı sıradan bir atlet kadar konforlu olan bu ürünlerle rutin hayatınızda hareket kabiliyetiniz kısıtlanmaz.

Boxer tarzında olan korseler ise kalça ve basen kısımlarını toparlarken aynı zamanda karın ve bel bölgesinin de fazlalıklarını kapatmada son derece destekleyici bir üründür. Kolayca giyilebilen bu tasarımlar korse beklentinizi en iyi şekilde karşılar.

Göğüs kısmı açık slip boy lohusa korsesi modelleri gündelik yaşamda kıyafetlerinizin altından kullanabileceğiniz tasarımlardır. Bu ürünler sayesinde doğum sırasında oluşan ve vücudun farklı alanlarına yayılan fazlalıkları daha rahat ve tek seferde toparlama imkânı bulabilirsiniz. Göğüs kısmının açıkta olması emzirme sırasında önemli bir kolaylık sağlar. Bunların yanında paçalı boy, balenli body, karın toparlayıcı slip korseler de bu süreçte tercih edebileceğiniz modeller arasındadır.

Tavsiye Edilen Doğum Sonrası Korseleri

Lohusa korsesi öneri arayışında olan kadınlar için birçok farklı alternatif vardır. Uzmanların da tavsiyesi ile 6 haftaya kadar günün farklı anlarında bu korseleri kullanmak oldukça avantajlıdır. Yatarken çıkarmanız gereken bu ürünler en iyi materyallerden tasarlanır. Kullanıcı beklentisine en iyi şekilde yanıt verir.

Doğum sonrasında çeşitli diyetler ve düzenli beslenmenin yanında bu destekleyici ürünlerin de yardımı ile eski fit görüntünüze daha kolay şekilde ulaşabilme imkânı bulabilirsiniz. Korselerin en büyük avantajı ise kan dolaşımını engellememesi ve bebeği emzirme sırasında sizlere herhangi bir sorun teşkil etmemesidir.

 

$4.00 KDV Dahil
$5.34 KDV Dahil
$15.11 KDV Dahil
$21.39 KDV Dahil
$19.65 KDV Dahil
$26.08 KDV Dahil
$16.44 KDV Dahil
$21.39 KDV Dahil
$17.38 KDV Dahil
$22.73 KDV Dahil
$8.01 KDV Dahil
$9.35 KDV Dahil
$10.02 KDV Dahil
$11.36 KDV Dahil
$6.94 KDV Dahil
$8.01 KDV Dahil
$6.68 KDV Dahil
$7.35 KDV Dahil
$4.67 KDV Dahil
$5.34 KDV Dahil
$4.67 KDV Dahil
$5.34 KDV Dahil
$11.36 KDV Dahil
$13.37 KDV Dahil
$6.01 KDV Dahil
$7.35 KDV Dahil
$9.35 KDV Dahil
$10.69 KDV Dahil
$6.01 KDV Dahil
$7.35 KDV Dahil
$4.94 KDV Dahil
$6.68 KDV Dahil
$8.82 KDV Dahil
$10.02 KDV Dahil