Lohusa Terlik

Anne adayları için hamilelik ve lohusa dönemlerinde maksimum konfor sağlamayı hedefleyen ürünleriyle sektörün liderlerinden biri olmayı başaran Lohusa Sepeti; rengarenk modeller, sevimli aksesuarlar ve kullanışlı tasarımlarla hazırladığı lohusa terliği çeşitlerini online kataloğunda beğenilerinize sunuyor! Lohusa Sepeti’nin ayrıcalıklı ürün koleksiyonunu inceleyerek hem evdeki şıklığınızı tamamlayacak hem de sizin için rahat bir ortam yaratacak terlik modelini bulabilirsiniz!

Konforunuzu Lohusa Terliği ile Destekleyin!

Hamilelik ve lohusa dönemlerinde bedeniniz kadar gün boyu büyük bir yük taşıyan ayaklarınızın konforu da önemli hale gelmektedir. Bir yandan rahatlık sağlarken bir yandan da hijyenik yapılarıyla ayak sağlığınızın korunmasına yardımcı olan lohusa terlik modelleri, her anne adayının evinde kusursuz bir ortam yaratmak için tercih edebileceği tamamlayıcılardan biridir. Üstün kaliteli malzemeler, özenli işçilik ve pratik kullanım temelinde üretilen Lohusa Sepeti’nin online kataloğundaki lohusa terliği çeşitleri; farklı renk seçenekleri ve beden alternatifleri ile beğenilerinize sunulmaktadır. Yumuşak bir zemine basıyormuş hissi yaratan pofuduk tabanlı özelliği ile benzersiz bir konfor sağlayan lohusa terliği modelleri; bebek aksesuarları, çiçek motifleri ve kurdelelerle süslenen son derece şık ve hareketli ürünlerdir. Aralarında ayakların çevresini tamamen saran babet şeklinde tasarlanan çeşitlerinin de bulunduğu lohusa terliği modelleri; bebek patiği ve lohusa tacı ile birleştirilerek oluşturulmuş takımlarıyla da dikkat çekmektedir.

En Şık Hamile Aksesuarları Lohusa Sepeti’nde!

Eğer siz de hamilelik ve lohusa dönemlerinizde rahatlığınızı lohusa terliklerle tamamlamak istiyorsanız, Lohusa Sepeti’nin online kataloğundaki ürünleri inceleyerek gecelik veya pijama kombinlerinize uyum sağlayacak terliği rahatlıkla bulabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri, sizler için sunulan çeşitli kredi kartlarına taksit, kapıda ödeme, havale ve daha pek çok ödeme çeşitlerinden faydalanarak günün her saati güvenli ödeme sistemi ile satın alabilirsiniz!

69,90 TL KDV Dahil
99,90 TL KDV Dahil
< 1 2 3 >