Mamajoo 2'li Beslenme Kaşığı Saklama Kutusu Pembe

Mamajoo 2'li Beslenme Kaşığı Saklama Kutusu Pembe (092,9802)

0,00
Teslimat: 24 Saatte Kargoda!

Mamajoo 2'li Beslenme Kaşığı Saklama Kutusu Pembe

Mamajoo 2'li Beslenme Kaşığı amp; Saklama Kutusu


Kullanım Yaşı: 6 ay +


Özellikleri:
nbsp;
mamajoonbsp;Beslenme Kaşıkları, bebek sağlığı ön planda tutularak ISO 9001 belgeli üretim tesislerimizde en son teknoloji ile Avrupa Birliği standartlarına ve gıdaya uygun BPA içermeyen yüksek kaliteli hammaddeden üretilmiştir.
nbsp;
mamajoonbsp;Beslenme Kaşıklarının ergonomik uzun sapı rahat bir tutuş ve en derin kavanozlarda da kullanmak amacıyla tasarlanmıştır. Ayrıca kaşık sapının arka ucunda bulunan destek bölümü kaşığın tabağın içine kaymasını engellemek için özel tasarlanmıştır. Yuvarlatılmış hatları ve bebek anatomisine uygun kaşık ucu ise minik ağızlara göre şekillendirilmiştir.
nbsp;
mamajoonbsp;Beslenme Kaşıkları, steril edilebilir saklama kutusu ile birlikte ambalajlanmıştır. Böylece evde veya dışarıda kaşığı hijyenik olarak saklamak ve taşımak için anne-babalara pratik
ve ekonomik bir çözüm sunulmaktadır.
nbsp;
nbsp;
Avantajları:
nbsp;
mamajoonbsp;Beslenme Kaşığının uzun ve ergonomik sapı, geniş ağızlı biberon veya derin kavanozlardan bebeğinizi rahatça beslemenizi sağlar. nbsp;
nbsp;
mamajoonbsp;Beslenme Kaşığının büyüklüğü ve yuvarlak hatlı ucu, bebeklerin anatomisi gözetilerek ağızlarına uygun olarak tasarlanmıştır.
nbsp;
Kaşığın arka ucundaki destek bölümü,kaşığın bardak ve tabak kenarlarına tutunup tabak içine kaymasını engellemek için tasarlanmıştır.
nbsp;
mamajoonbsp;Kaşık Saklama kutusu,nbsp;mamajoonbsp;Beslenme Kaşığına uygun formu ve pratik kilit sistemiyle kaşığı kullanmadığınız zamanlarda hijyenik bir biçimde saklamak için en ideal çözümdür.
nbsp;
mamajoonbsp;Beslenme Kaşığı, pratik kullanım için esnek ve aynı zamanda son derece dayanıklı tasarlanıp üretilmiştir.

Uygun Olduğu Avrupa Standardı:nbsp;EN 14372nbsp;
nbsp;
Temizlik ve Bakım:nbsp;nbsp;mamajoonbsp;Beslenme Kaşıkları ve Saklama Kutuları bulaşık makinesinin üst rafında veya elde sabunlu suyla yıkanabilir venbsp;mamajoonbsp;sterilizörleri ile steril edilebilir. Ürünün ömrünü kısaltmamak için aşındırıcı deterjan kullanmaktan kaçınınız

Paketnbsp; İçeriği:nbsp;nbsp;nbsp;2xnbsp;mamajoonbsp;Beslenme Kaşığı
nbsp; nbsp; nbsp; nbsp; nbsp; nbsp; nbsp; nbsp; nbsp; nbsp; nbsp; nbsp; nbsp; nbsp; nbsp;1x Saklama Kutusu
nbsp;]]>