Mamajoo 3 İşlevli Dijital Mama Isıtıcı & Buhar Sterilizatörü

Mamajoo 3 İşlevli Dijital Mama Isıtıcı & Buhar Sterilizatörü (092,1738)

0,00
Teslimat: 24 Saatte Kargoda!
Hitap Ettiği Yaş Aralığı: 0 ay+
 
Özellikleri:  
 
3’ü 1 arada! Biberon Isıtıcı, Mama Isıtıcı ve Sterilizör
Mamajoo 3 İşlevli LCD Biberon/Mama Isıtıcı ile bebeğin sütünü veya gıdalarını ısıtabileceği gibi ayrıca biberonu da hızlı bir şekilde steril edebilir. Yüksek ısıda buhar sterilizasyonu ile bakterilerin hızla ve tamamen ortadan kaldırılmasını sağlar.
 
 
Ürün Avantajları:
Gelişmiş mikroişlemci kontrol teknolojisi sayesinde tam otomatiktir. İşlemler ile işaretler üründeki LCD ekrandan seçilebilir ve kolaylıkla izlenilebilir.
Bebeğinizin sevdiği gıdaları (süt veya mama) uygun ısıda hazırlamanıza yardımcı olur.  
Dijital ekranın kullanımı çok kolaydır, çünkü sütü veya mamayı ısıtma işlemleri sırasında ürünün iç ısıları ekranda görünür ve işlem bittiğinde otomatik olarak sabitlenir.
Süt ısıtma işleminde cihazın iç sıcaklığı 40 ℃’ye ulaştığında ısıtıcı alarm verir ve alarmdan sonra cihaz ısıyı otomatik olarak 40℃’de sabit tutar.
Gıda ısıtma işleminde cihazın iç sıcaklığı70 ℃’ye ulaştığında ısıtıcı alarm verir ve alarmadan sonar cihaz ısıyı 70℃’de otomatik olarak sabit tutar.
Buharlı sterilizör konumunda derece100℃’ye geldiğinde sterilizasyon işlemi başlar ve suyun derecesini LCD ekranda görebilirsiniz. İşlem bittiğinde alarm sesi duyulduğunda cihaz otomatik olarak kendini kapatır.
 
Garanti Süresi: 2 yıl
 
Temizlenme:  Ana gövde ve kapak sadece kuru bir bezle temizlenir. Diğer parçaları bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz. Ürünü temizlemek için parlatıcı, aşındırıcı veya anti- bakteriyel malzemeler kullanmayınız. 
Paket içeriği:  1 x  Mamajoo 3 Işlevli LCD Biberon/Mama Isıtıcı
Uygun Olduğu Avrupa Standardı: CE - EN60335, EN55014