Mamajoo 5 İşlevli Kurutmalı LCD Ekran Buhar Sterilizatör & Mama Isıtıcısı

Mamajoo 5 İşlevli Kurutmalı LCD Ekran Buhar Sterilizatör & Mama Isıtıcısı (092,2025)

0,00
Teslimat: 24 Saatte Kargoda!
Hitap Ettiği Yaş Aralığı: 0 ay+
 
Özellikleri:  
 
Sterilizasyon ve kurutma, buharda pişirme, süt ve gıda ısıtma gibi 5 farklı işlevi bulunan bu Mamajoo Dijital Buhar Sterilizatörü, bebeğin sağlığı için gereken hijyeni en iyi şekilde sağlar ve farklı ihtiyaçlara tek bir ürünle pratik bir şekilde annelere çözüm sunar.
 
 
Ürün Avantajları:

Gelişmiş mikroişlemci teknolojisi ile tam otomatik kontrollü olan Mamajoo 5 İşlevli Buhar Sterilizatörü sürekli yüksek ısıda buhar sterilizasyonu ile bakterilerin hızlı bir şekilde ve tamamen ortadan kaldırılmasına imkan tanır.
Ergonomik yapısıyla, ayrılabilir tasarımı ve kompakt gövdesiyle hem evde hem de yolculuklarda kullanım ve taşıması büyük kolaylık sağlar.
5 geniş ağızlı veya 6 dar ağızlı biberon alma kapasitesine ve LCD ekrana sahiptir.
Biberon emziği ve emzikler gibi beslenme aksesuarları için özel bir rafa sahiptir.
Gelişmiş mikroişlemci kontrol teknolojisi kullanılan üründe işlem ile işaretler ısıtıcı tabandaki LCD ekrandan kolaylıkla takip edilir.
Sterilizasyon işlemi bittiğinde (9 dakika sonra) kurutma işlemine (30 dk veya 60 dk seçenekli) otomatik olarak geçer.
Kurutma işlemi bittiğinde 6 kez sinyal verir ve otomatik olarak kapanır.
Sebze pişirme kabı ile istediğiniz besinleri buharda pişirebilirsiniz. Pişirme işlemi bittiğinde 6 kez sinyal verir ve sinyalden sonra otomatik olarak kapanır.
Mama kasesi yardımıyla istediğiniz besinleri ısıtabilme özelliğine sahiptir. Mama ısıtma işlemi bittiğinde 6 kez sinyal verir ve sinyalden sonra otomatik olarak kapanır.
İzolasyon rafı ile süt ısıtma işlemini yapabilme özelliğine sahiptir. Süt ısıtma işlemi bittiğinde 6 kez sinyal verir ve sinyalden sonra otomatik olarak kapanır.

Garanti Süresi: 2 yıl
 
Temizlik ve Sterilizasyon:  Isıtıcı taban, ana gövde ve kapak sadece kuru bir bezle temizlenir. Diğer parçalar ise bulaşık makinesinde yıkanabilir. Ürünü temizlemek için parlatıcı, aşındırıcı veya anti-bakteriyel malzemeler  kullanmayınız.

Paket içeriği: 1 x Mamajoo 5 İşlevli Dijital Kurutmalı Dijital Buhar Sterilizatörü 

Uygun Olduğu Avrupa Standardı: CE - EN60335, EN55014