Mamajoo Cam Biberon Emziği No:1 0 Ay + Saklama Kutusu

Mamajoo Cam Biberon Emziği No:1 0 Ay + Saklama Kutusu (092,4456)

Mamajoo Cam Biberon Emziği No:1 0 Ay + Saklama Kutusu

Tüm mamajoo ürünleri, bebek sağlığı ön planda tutularak ABD ve Avrupa Birliği Standartlarına uygun olarak ISO 9001;2015 belgeli, en son teknoloji kullanılan
üretim tesislerimizde BPA içermeyen yüksek kaliteli hammaddelerden üretilmektedir. mamajoo biberon emziğinde bulunan anti-kolik valf, beslenme sırasında bebeklerin hava yutma riskini engellemeye yardımcıdır. Anne göğsüne benzer formda sunulan biberon emziği, üzerinde bulunan helezonlar sayesinde esner.; mamajoo biberon emzikleri, yüksek kaliteli şeffaf, tatsız ve kokusuz silikondan üretilmiştir. Her yaş grubu için ideal yumuşaklıkta ve pürüzsüz olup kolay temizlenir. mamajoo biberon emziklerinin ambalajında bulunan ürün saklama kutusu steril edilerek defalarca kullanılabilir ve biberon emziklerinin hijyenik olarak saklanmasını sağlar. Bebeklerin gelişimine ve ihtiyacına uygun olarak farklı sıvı akış oranlarına sahip 3 çeşit mamajoo biberon emziği bulunur.

Uygun Olduğu Avrupa Standardı:

TS EN 14350

Temizlik & Sterilizasyon:

Elde veya bulaşık makinesinde yıkanabilir. 5 dakika kaynatılarak ya da mamajoo sterilizatörleri ile steril edilebilir. Ürünün ömrünü kısaltmamak için aşındırıcı deterjan kullanmaktan kaçınınız ve düzenli aralıklarla değiştiriniz.

Paket İçeriği:

2 x Silikon Biberon Emziği 1x Biberon Emziği Saklama Kutusu

Kullanım Yaşı:

0 ay+