Mamajoo Pes Biberon 2x150 ml

Mamajoo Pes Biberon 2x150 ml (092,1639)

0,00
Teslimat: 24 Saatte Kargoda!
Kullanım Yaşı: 0 ay+

Özellikleri: 
 
Mamajoo PES* Biberonları, bebek sağlığı ön planda tutularak en son teknoloji ile Avrupa Birliği standartlarına uygun ve en yüksek kalitede hammaddeler kullanılarak üretilmiştir. Küçük parçaları olmadığından kolay temizlenebilen Mamajoo Biberonları, sterilizasyon cihazında steril edilebilir. Üzerinde ölçü birimi olarak hem ml hem de oz olarak bulunur; net işaretler tam ölçümü garantiler ve bebeğin ne kadar beslendiğinden emin olunmasını sağlar. Biberon kapağı biberon emziğini tamamen kapatır ve sızdırma yapmadan yolculuk etmeyi sağlar.

Pes Hakkında
PES (PoliEterSülfon ) malzeme, diğer plastik biberonların aksine çok sıcak suya maruz kaldığında bile molekülleri ayrışmaz ve bebeğinizin sağlığı için uygun olmayan BPA maddesini bileşiminde içermez.
 
 
Fonksiyonları;

Geniş ağızlı biberonu doldurması ve temizlemesi kolaydır.
Geniş tabanı sayesinde kolayca devrilmez.
Minik elleriyle kolayca tutabilmeleri ve kas gelişiminin desteklenmesi için ergonomik kavrama kavisleri ile tasarlanmıştır.
Anne göğsüne en yakın formda sunulan biberon emziği, üzerinde bulunan helezonlar sayesinde esnektir.
Kokusuz ve tatsız silikondan üretilen biberon emziği sayesinde anne sütü ile biberonla beslemeyi birleştirmeyi kolaylaştırır.
Biberon emziğinde bulunan anti-kolik valf sistemi, beslenme sırasında bebeklerin hava yutma riskini engellemeye yardımcı olur.
Biberonla birlikte kullanılmak için bebeklerin gelişimine ve ihtiyacına uygun olarak farklı sıvı akışlarına sahip 4 çeşit biberon emziği bulunur.
 
Temizlenme:  Bulaşık makinesinde yıkanabilir. 5 dakika boyunca kaynatılarak ya da Mamajoo sterilizörleri ile steril edilebilir. 

Paket  İçeriği:  2x 150 ml PES Biberon  2x N.1 -S- Silikon biberon emziği
 
Uygun Olduğu Avrupa Standardı :EN 14350