Mamajoo PP İkili Biberon 2x150 ml

Mamajoo PP İkili Biberon 2x150 ml (092,1653)

0,00
Teslimat: 24 Saatte Kargoda!
Hitap Ettiği Yaş Aralığı: 0 ay+

Özellikleri: 
 
Tüm Mamajoo ürünleri, bebek sağlığı göz önünde tutularak Avrupa Birliği Standartlarına uygun olarak   ISO 9001 belgeli, en son teknolojilerle donatılan tesislerimizde yüksek kaliteli hammadelerden üretilmektedir.
 
Mamajoo Biberonları Bisfenol-A içermeyen (%0 BPA) PES (PoliEtherSülfon) ve PP (PoliPropilen) hammaddelerinden üretilmiştir. PES ve PP malzemeler çok sıcak suya maruz kaldıklarında bile molekülleri kolayca ayrışmayan ham maddelerdir ve bebeğin sağlığı için uygun olmayan BPA maddesi içermediklerinden Türkiye,  Avrupa ve ABD de biberon üretiminde kullanılmalarına izin verilmiştir.
 
Mamajoo Biberonları doldurmayı ve temizlemeyi kolaylaştırmak için biberonların geniş ağızlı olarak tasarlanmıştır. Dengeli duruş için geniş tabanlı, minik ellerin kolay tutması için gövde üzerinde tutma kavisleri oluşturulmuştur. Mamajoo Biberonlarının kapaklarında biberon emziğinin yerleşimi için özel olarak tasarlanan bölüm biberon emziğini tamamen kapattığından kullanım ve taşımada kesin sızdırmazlık sağlar. Biberon üzerinde bulunan ölçek işaretleri bebeğin ne miktarda beslendiğinden emin olunmasını sağlar.
 
Ürün Avantajları:

Sağlıklı ve güvenilir  mamajoo biberonlar ve anne göğsüne en benzer formdaki anti-kolik biberon emzikleri bebeğiniz için emzirmeden sonraki en ideal beslenme ürünüdür.
Biberon emziğinde bulunan anti-kolik valf sistemi sayesinde beslenme sırasında bebeklerin hava yutma riskini engellemeye yardımcı olur.
Geniş ağızlı biberonun doldurulması ve temizlemesi kolaydır ve geniş tabanı sayesinde kolayca devrilmez.
Minik ellerin kolayca tutabilmesi ve kas gelişimini desteklemek amacıyla ergonomik kavrama kavisleri ile tasarlanmıştır.
Anne göğsüne en yakın formda sunulan biberon emziği, üzerinde bulunan helezonlar sayesinde esnektir.
Kokusuz ve tatsız Mamajoo silikon biberon emziği sayesinde emzirme ile biberonla beslemeyi birleştirme kolaylaşır.
Biberonla birlikte kullanılmak için bebeklerin gelişimine ve ihtiyacına uygun olarak farklı sıvı akış oranlarına sahip 4 çeşit Mamajoo biberon emziği bulunur
 
Temizlik ve Sterilizasyon:  Bulaşık makinesinde kolayca yıkanabilir, 5 dakika kaynatılabilir veya Mamajoo sterilizörleri ile steril edilebilir.

Paket içeriği: 2 x  Mamajoo %0 BPA PP Biberon 150 ml  
                        2 x  Mamajoo N.1 S Silikon Biberon Emziği           
 
Uygun Olduğu Avrupa Standardı : EN 14350