Mamajoo Silikon Biberon Emziği İkili L No:3 & Saklama Kutusu

Mamajoo Silikon Biberon Emziği İkili L No:3 & Saklama Kutusu (092,1066)

Kullanım Yaşı: 6 ay+


Ürün Özellikleri ve Avantajları:

Son derece güvenilir, BPA içermeyen ve sağlıklı Mamajoo biberon emzikleri, hem anti-kolik valf sistemi hem de ergonomik tasarımı ile bebeğiniz için emzirmeden sonraki en ideal beslenme ürünüdür.
Mamajoo biberon emziğinde bulunan anti-kolik valf sistemi, beslenme sırasında bebeklerin hava yutma riskini engellemeye yardımcı olur.
Anne göğsüne en yakın formda sunulan Mamajoo biberon emziği, bebek emerken tıpkı emzirmede olduğu gibi üzerinde bulunan helezonlar ile esnemeye olanak tanır.
Kokusuz ve tatsız silikondan üretilen Mamajoo biberon emziği, emzirme ve biberonla beslemeyi birleştirmeyi kolaylaştırır.
Mamajoo biberon emzikleri, yüksek kaliteli şeffaf, kokusuz ve tatsız silikondan üretilmiştir. Her yaş grubu için ideal yumuşaklıkta ve pürüzsüz olup kolay temizlenebilir.
Mamajoo biberon emziklerinin ambalajında bulunan ürün saklama kutusu steril edilerek defalarca kullanılabilir ve biberon emziklerini hijyenik olarak saklamanıza olanak tanır.
Bebeklerin gelişimine ve ihtiyacına uygun olarak farklı sıvı akış oranlarına sahip 4 çeşit  Mamajoo biberon emziği bulunur

Temizlik ve Sterilizasyon:  Bulaşık makinesinde kolayca yıkanabilir, 5 dakika kaynatılabilir veya Mamajoo sterilizörleri ile steril edilebilir.

Paket İçeriği:

2x Silikon Biberon Emziği
1x Biberon Emziği Saklama Kutusu                      
 
Uygun Olduğu Avrupa Standardı:EN 14350