Mamajoo Silikon Ortodontik 2'li Emzik Gece - Gündüz 12 Ay +

Mamajoo Silikon Ortodontik 2'li Emzik Gece - Gündüz 12 Ay + (092,3916)

0,00
İndirim Oranı : %14 İndirim
Fiyat : 28,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 24,00 TL(KDV Dahil)
Teslimat: 24 Saatte Kargoda!

Mamajoo Silikon Ortodontik 2'li Emzik Gece - Gündüz 12 Ay +

Mamajoo Silikon Ortodontik İkili Emziknbsp;


Özellikleri:nbsp;mamajoonbsp;emzikleri bebek sağlığı ön planda tutularak AB Standartlarına uygun olarak ISO 9001 belgeli, en son teknoloji kullanılan üretim tesislerimizde en yüksek kalitedenbsp;BPA veya Fitalat içermeyennbsp; içermeyen hammaddeler kullanılarak üretilmektedir.
Ortodontik damaklı formda üretilennbsp;nbsp;mamajoonbsp;Emzikler; bebeklerin diş ve damak gelişimine uygun şekilde tasarlanmış olup, emzik kalkanındaki ekstra geniş hava delikleri salya birikimini önleyerek hava dolaşımını sağlar ve bebeklerin hassas ciltlerinin tahriş olması riskini azaltır.Avantajları:

mamajoonbsp;Ortodontik Silikon Gece Emzikleri hem gündüz hem gece kullanım için uygundur ve karanlıkta parlayan güvenlik halkası emziği gece kolaylıkla bulmanızı sağlar.mamajoonbsp;emzikler, yüksek kaliteli şeffaf, tatsız ve kokusuz silikondan üretilmiştir. Her yaş grubu için ideal yumuşaklıkta ve pürüzsüz olup kolay temizlenir.
mamajoonbsp;emziklerinin silikon ucunun ortodontik damaklı formu bebeklerin diş ve damak gelişimine uygun tasarlanmıştır.
mamajoonbsp;emzik kalkanındaki hava delikleri salya birikimini önleyecek, hava dolaşmını sağlayacak ve cilt tahriş riskini azaltacak şekilde geniş tasarlanmıştır.
mamajoonbsp;emzikte bulunan tutma güvenlik halkası gerektiğinde emziği ağızdan çıkarmak amacıyla tutmak ve taşımak içindir.
mamajoonbsp;emzikler, farklı boy, renk ve desen seçenekleriyle 0-18 ay bebeklerin gelişimine ve ağız yapısına uygun yaş grupları için 3 boyda bulunur.
Blister ambalajlı ikili paketlerde 1 desenli ve 1 uyumlu renklinbsp;mamajoonbsp;emzik bulunur.mamajoonbsp;emzik saklama kutuları ayrıca satın alınabilir.nbsp;

Uygun Olduğu Avrupa Standardı:EN 1400

Temizlik ve Bakım:nbsp;nbsp;Bulaşık makinesinde yıkanabilir ve 5 dakika kaynatarak veyanbsp;mamajoosterilizörleri ile steril edilebilirler.nbsp;

Paket İçeriği: nbsp; 1 xnbsp;mamajoonbsp;Silikon Ortodontik Desenli Emzik
nbsp; nbsp; nbsp; nbsp; nbsp; nbsp; nbsp; nbsp; nbsp; nbsp; nbsp; nbsp; nbsp; nbsp; 1 xnbsp;mamajoonbsp;Silikon Ortodontik Opak Emzik]]>