Philips Avent SCF798/01 Desenli Pipetli Bardak 300 ml Erkek

Philips Avent SCF798/01 Desenli Pipetli Bardak 300 ml Erkek (061,79801)

Sağlıklı diş ve diş eti gelişimi sağlar*

Dökülmelere karşı sızdırmaz tasarım

 • Alttaki pipet, son yuduma kadar kolay içim için eğimlidir

  Alttaki pipet, son yuduma kadar kolay içim için eğimlidir

  Pipetin sıvıya kolayca ulaşmasını sağlayan eğimli alt kısmı, doğal içme pozisyonunda içmenize olanak tanır.

 • Entegre sızdırmaz valf ve kaldırılarak açılan kapak tasarımı dökülmeyi önler

  Entegre sızdırmaz valf ve kaldırılarak açılan kapak tasarımı dökülmeyi önler

  Pipet, dökülmeyi önlemek için entegre bir sızdırmaz valfe sahiptir. Kaldırılarak açılan kapak, pipeti korur ve hareket halindeyken sızıntıyı önler.

 • Az parçalıdır, takılması ve temizlenmesi kolaydır (bulaşık makinesinde yıkanabilir)

  Az parçalıdır, takılması ve temizlenmesi kolaydır (bulaşık makinesinde yıkanabilir)

  Philips Avent Bendy pipetli bardak kolayca takılıp çıkarılabilir. Tüm parçalar rahatlığınız için bulaşık makinesinde yıkanabilir.

 • Philips Avent biberonlar ve bardaklarla uyumludur

  Philips Avent biberonlar ve bardaklarla uyumludur

  Philips Avent Bendy pipetli bardak, Philips Avent Natural ve Classic+ biberon serilerinin (cam biberonlar hariç) yanı sıra tüm bardak serimizle (Alıştırma bardağı hariç) uyumludur. Tüm serimiz, bağımsız içmeye doğru yolculuğun her adımında çocuğunuzu ve sizi desteklemek için tasarlanmıştır.

 • Sağlıklı diş ve diş eti gelişimi

  Sağlıklı diş ve diş eti gelişimi

  Philips Avent Bendy, sağlıklı diş ve diş eti gelişimine olanak tanır ve ağız kaslarını çalıştırarak ağzın güçlenmesini sağlar.* En iyi pipetli bardağı üretmek amacıyla uzmanlarla birlikte geliştirilmiştir.*

 • Philips Avent bardaklar çocuğunuzun gelişimine ayak uydurur

  Bağımsız içmeyi öğrenmek, bir çocuğun gelişiminde önemli bir adımdır. Çocukların memeden veya biberondan, bardakta içmeye kolayca geçmelerine yardımcı olarak kendi başlarına içme yolculuklarında onları destekliyoruz. Sağlık uzmanlarından edindiğimiz bilgilerle geliştirilen emzikli, yumuşak ve sert bardak uçlu, pipetli ve 360° bardak ağızlı farklı çözümlerimiz, çocuğunuzun gelişimine ayak uydurur ve yeni edindiği motor ve içme becerilerini uyarır. Kaliteli çözümlerimiz, rahatlık ve hijyen düşünülerek geliştirilmiştir.

 • Kolay tutuş için kavisli tasarım ve kaydırmaz doku

  10 oz'luk bardak, çocuğunuzun gün boyunca ve aktif olduğu zamanlarda susuz kalmaması için ideal boyuttur. Kaldırılarak açılan kapak tasarımı, dışarıdayken pipetin temiz kalmasını sağlar. Bardağın kavisli şekli ve kaydırmaz dokusu, bebeklerin minik ellerinin kolayca tutmasını sağlayarak çocuğunuzun güvenli biçimde bağımsız içme becerileri geliştirmesine olanak tanır.