Sevi Bebe Çok Fonksiyonlu Bebek Yıkama Filesi & Minderi Mavi

Sevi Bebe Çok Fonksiyonlu Bebek Yıkama Filesi & Minderi Mavi (012,8697MV)

Ürün Özellikleri:

Bebeğini banyo zamanında şımartmak isteyen anneler için ideal bir üründür.Yeni doğandan 2 yaşa kadar rahatlıkla kullanılır.

0-4 Ay Yatış Pozisyonu
0-7 Ay Hamak Pozisyonu
7- 24 Ay Oturma Pozisyonu
SAĞLIKLIDIR:Filenin yapısında temiz ve iri taneli strafor kullanılmıştır.Bakteri üretmeyen özelliğe sahiptir.

TEST EDİLMİŞTİR: Intertek - TURT160141675_REVISED 01   

Ayrıntılı Açıklama:

Sevibebe tasarladığı her ürünün bir gün bir bebekle buluşması bilinciyle çalışıyor ve ürünlerini bebekleri mutlu edebilmesi amacıyla üretiyor.Çok Fonksiyonlu Bebek Banyo File & Minderi de Sevibebe’nin bu ürünlerindendir.Özellikle bebeğinizin ilk aylarında yapılan günlük banyolar hem anne hem de bebek için rahatlatıcı anlar yaşatır.           

Anne ve babaların yardımcısı olan banyo fileleri küvete takılır ve tek bir ebeveyn rahatlıkla bebeğini banyo yaptırır. 

Bebeğiniz 4 aylık olduğunda daha fazla hareketleneceği için artık yatmak istemeyecektir, Sevibebe Çok Fonksiyonlu Banyo File ve Minderi bu dönemde oturma pozisyonuna getirilir. 

Bebeğiniz hareketlenmeye başladıktan sonra yatma isteği azalacaktır.Çok Fonksiyonlu Bebek File ve Minderi, bebeğinizin bu döneminde oturma pozisyonuna getirilir ve banyo keyfi 2 yaşına kadar devam eder. 

Bebeğiniz destekli oturmaya başladıktan sonra orta-yanlardaki iki kancayı çıkarıp, ayak kısmına gelen kancaları iki yana geçecek şekilde yerleştirerek küvet içi koltuğu oluşturulur, bu pozisyonda bebeğiniz kendini güvende hisseder.   

Üründeki yumuşak boncuk straforlu alt katman ve aparatlar erkek bebeklerin yumurtalıklarına zarar vermez. 

Bebeğinizin suyla temas etmesini istediğinizde küveti 5 noktadan tutan plastik aparatlar küvet içine çıkarılır ve file minder olarak kullanılır.                               

File sudan çıkarıldığında kolay süzülen bir yapıya sahip olduğu için çabuk kurur ve bakteri üretmez.

1- Sağlıklı mıdır ? Lüks banyo  filesinin içinde boncuk  strafor kullanılmıştır. Boncuk strafor kullan at yemek tabaklarının ana malzemesidir ve sağlıklıdır. Suyu kolay süzdüğü için çabuk kurur, bakteri üretmez.

2- Güvenli midir? 6 noktadan küveti tutar. Güvenliği Uluslararası test merkezi Intertek tarafından test edilmiştir.

3- Yıkanır mı ?  Banyodan  sonra suya tutup asmanız yeterlidir. Kullanılan kumaş ve boncuk strafor su ve kir tutmaz. İsterseniz elde yıkayabilirsiniz.

4-  Kaç kilograma kadar taşır?  Bebek oturmaya başlayana kadar hamak pozisyonunda kullanabilirsiniz. (Kilo sorunu olmaz.)