Sevi Bebe Destekli Bebek Banyo Filesi Akvaryum Desen

Sevi Bebe Destekli Bebek Banyo Filesi Akvaryum Desen (012,691AD)

Ürün Özellikleri:
 
  • Yumuşak dokunuşlu mikro kumaş
  • Boncuk straforla sağlıklı
  • Bakteri tutmaz,kolay kurur.
  • Dayanıklı ve sağlıklıdır.
  • 0-24 ay için uygundur.
  • Standart bebek küvetlerine uygundur.

Bebekler oturmaya başladıktan sonra bebek banyo filesinde yatarak banyo yapmak istemeyebilir.  Bebeği, oturaklı banyo filesine oturtarak rahatça banyo yaptırabilirsiniz.  Plastik küveti 3 yerden tutarak koltuk haline dönüşen oturaklı banyo filesinin içi boncuk strafor doludur. Bebeğe konforlu bir oturum sağlar.

Bu filenin asıl amacı oturmaya başlayan bebekleri banyo yaptırmaktır. Ancak istenirse yeni doğan bebekten itibaren de bu file kullanılabilir. Yeni doğan bebekler için file küvetin ortasına getirilir, kanca takılmaz ve bebek fileye yatırılarak banyo yaptırılır.

2 aydan sonra da baş kısımdaki tek kanca küvete takılarak yarım hamak pozisyonunda bebek banyo yaptırılabilir.

Standart boydaki birçok bebek küvetine uygundur.

1- Boncuk strafor sağlıklı mıdır?   Boncuk strafor kullan at yemek tabaklarında da kullanılan bir malzemedir ve dolayısıyla sağlıklıdır. Su tutmaz ve çok kolay kurur. Bu şekilde bakteri ürememiş olur.

2- Nasıl Yıkanır?   Elde veya makinede yıkanabilir. Ancak makinede kurutma yapılmaz. Bir kancasından asıldığı zaman çok kısa sürede kuruyacaktır.

3- Bütün küvetlere olur mu?  Piyasadaki küvetlerin tamamına uymaktadır.

4- Kaç aya kadar kullanılır?   Asıl kullanımı bebek oturmaya başladıktan sonra 2 yaşına kadardır. Ancak istenirse daha erken de kullanılmaya başlanabilir.