Sevi Bebe Oyuncaklı Yan Yatış Yastığı Köpek

Sevi Bebe Oyuncaklı Yan Yatış Yastığı Köpek (012,9366K)

Ürün Açıklaması:

Bebeklerde 6 aya kadar bebek reflüsü vardır. Yedikleri mamayı, içtikleri suyu veya emdikleri sütü çıkarabilirler. Bebeklerin kendi kusmuklarıyla boğulmamaları için , 6 aya kadar olan bebekleri yan yatırmak önerilir. Sevi Bebe Oyuncaklı Yan Yatış Yastığı ile bebekler yan yatırılırken , Oyuncaklı Yan Yatış Yastığındaki oyuncaklar bebeğinizin uyku arkadaşı olacak, bebeğiniz  uyuyana kadar bebeğinize arkadaşlık edecektir.

Oyuncaklı yan yatış yastığının dış yüzünde yumuşak velboa kumaş kullanılmıştır. İç kısmında slikonlu boncuk elyaf kullanılmıştır.

1- Nasıl yıkanır? Oyuncaklı Yan Yatış Yastığı kirlendiği takdirde , silindir olan kısımdaki kumaş , tela içerisindeki elyaftan ayrılarak çamaşır makinesinde yıkanabilmektedir. Oyuncağın üzerindeki dış giysi oyuncaktan ayrılarak çamaşır makinesinde yıkanabilmektedir. Oyuncağın kirlenmesi halinde oyuncak da elde yıkanabilir.

2- Kaç Yaşa Kadar Kullanılır? 6 aydan sonra bebeklerde kaslar gelişir ve yan yatırma gereği ortadan kalkar. Ancak bebek halen yastığı kullanmak istiyorsa, kullanmasında sakınca yoktur.