Tommee Tippee Closer to Nature Cam Biberon 250 ml

Tommee Tippee Closer to Nature Cam Biberon 250 ml (046,42243885)

Tommee Tippee Closer to Nature Cam Biberon 250 ml

tommee tippee Closer to Nature Biberon
tommee tippee Closer to Nature Biberon

Ödüllü biberon Tommee Tippee Closer to Nature, bebeklerin en çok sevdiği şeyden yani anne memesinden esinlenerek tasarlanmıştır.

Closer to Nature biberon, annenin memesi gibi hareket eder ve esner, geniş ağız yapısıyla ‘’Anne Teni’’ hissi verir, çünkü bebekler bu doğallığı tercih ediyor. Bebeklerin tercihi kabul garantili* Closer to Nature biberon, anne memesinden sonra doğalına en yakın biberon. Ayrıca içerisinde bulunan anti-kolik valf sayesinde bebeklerin hava yutmasını azaltarak kolik sancısını azaltmaya yardımcı olur.

* Closer to Nature biberon kullanan 1200 ebeveynin %92’si bebeklerinin ilk 3 denemede biberonu kabul ettiğini belirtmiştir.

Kolay temizlik Anne memesi gibi esnek Doğal tutuş
Devrim yaratan emzik

Devrim yaratan emzik

Emzirme uzmanları ve anneler ile birlikte geliştirilen, anne memesinin doğal esnekliğini ve hareketini taklit eden Closer to Nature biberon, devrim niteliğinde tasarımıyla, ‘’Anne Teni’’ hissi veren yumuşak silikon uç besleme sırasında hafifçe uzar ve esner böylece bebeğinize doğal bir emme deneyimi sunar.

Süper hassas valf

Süper hassas valf

Üzerinde bulunan süper hassas valf, hava akışını azaltarak bebeklerin daha fazla süt emmesini ve daha az hava yutmasını sağlar.

Bebek güvenliği

Bebek güvenliği

Tüm Tommee Tippee biberon ve emzikleri BPA içermez.

3 yönlü kompakt şekil

3 yönlü kompakt şekil

Closer to Nature biberonların kompakt şekli, bebeğin doğal bir konumda beslenmesini ve anne veya babaya daha yakın olmasını sağlar. Kolay kavranabilir biberon 3 şekilde farklı tutuş şekliyle sizin ve bebeğiniz için emzirme sürecini kolaylaştırır.

akışına bırak

Her bebek farklı olduğu ve farklı oranlarda gelişeceği için devrim yaratan Closer to Nature biberon emziklerimiz, yavaş, orta ve hızlı olarak farklı akış aralıklarına uygun olarak tasarlanmıştır. Akış hızı biberon emziğinin üzerinde rakam olarak bulunmaktadır.

Eğer bebeğinizin biberonun içinde bulunan sütü bitirmesi 20 dakikanın üzerine çıkıyorsa, yada biberonu emerken zorlanıyorsa bir üst akış hızına geçmeniz öneririz.

Ayrıca biberon emziklerini, her 4-6 haftada bir veya herhangi bir aşınma ve yıpranmanın belirtisinde değiştirmenizi öneririz.

Biberonunuzu temizledikten sonra lütfen emziğin üzerinde bulunan süper hassas valfı sıkarak açık olduğuna emin olun.