Tommee Tippee Fun Desenli Emzik 2'li Kız 18 - 36 ay

Tommee Tippee Fun Desenli Emzik 2'li Kız 18 - 36 ay (046,43340475)

0,00
Teslimat: 24 Saatte Kargoda!

Tommee Tippee Fun Desenli Emzik 2'li Kız 18 - 36 ay

tommee tippee Fun Style Emzik
Kullanımı en kolay 360˚ Bardak

Tommee Tippee Simetrik Emzikler

Anneler sakin ve huzurlu bir bebekten daha güzel bir şey olmadığını bilirler, bu yüzden Tommee Tippee, bebekler tarafından kabul görmüş yeni bir emzik serisi geliştirdi. Simetrik şekilli emzik, bebek kabulünü optimize etmeye yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmıştır; Ortodontik şekil, doğal ağız gelişimi destekler ve bebeklerin emziği ağzında tutmasını kolaylaştırır. Çığlıkları ve hıçkırıkları gülümsemeye ve uyumaya dönüştürmeniz gerektiğinde, bir Tommee Tippee emzik almanız yeterlidir.

Bebek Onaylı Emzik

Bebek Onaylı Emzik

Bebekler en sevdikleri emziklere bağlanabilirler. Bu nedenle tüm Tommee Tippee emzikler aynı kabul garantili* emzik ucuna sahipler. Böylece farklı desenlere ve enklere sahip Tommee Tippee emzikleri arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz.

* Swift Research tarafından Şubat 2013'te 59 İngiliz anne ve bebekle yapılan bağımsız ürün denemesi. Annelerin% 78'i bebeklerinin bu emziği 3 denemede kabul ettiğini doğruladı.
Doğal Ağız Gelişimini Destekler

Doğal Ağız Gelişimini Destekler

Simetrik Ortodontik şekilli ucu sayesinde, bebeklerin emziği ağızlarında tutmasını kolaylaştırırken, doğal ağız gelişimini de destekler.

Biberon ucuna benzer

Biberon ucuna benzer

Bebekler için daha tanıdık bir his yaratmak için biberon ucuna benzer şekilde tasarlanmıştır.