Tommee Tippee Ortodontik Gece Emziği 2'li 6 - 18 Ay Kız

Tommee Tippee Ortodontik Gece Emziği 2'li 6 - 18 Ay Kız (046,43336296K)

0,00
Teslimat: 24 Saatte Kargoda!

Tommee Tippee Ortodontik Gece Emziği 2'li 6-18 Ay

Damağın doğal gelişimini desteklemek için ortodonti uzmanlarıyla birlikte tasarlandı. Simetrik ve çift taraflı kullanılabilen emzik esnek, anne tenine benzer süper yumuşak silikon doku Daha kolay kavramak için daha uzun emzik ucu 6-18 ayarası kullanıma uygundur. Karanlıkta parlayan yapısıyla BPA içermez. Anneler için bebeklerinin huzur ve mutlulukları çok değerlidir. Biz de bebekler tarafından onaylanan bir dizi emzik geliştirdik. Simetrik ortodontik biberon emzik ucu, bebeğin kabulünü optimize etmek için özel olarak tasarlanmış olup, bağımsız testlerde daha fazla bebek bu yeni emzikleri ilk seferde kabul etmiştir. 2013 yılı Şubat ayında İngiltere’de 112 anne ve bebekleri ile yapılan, Swift tarafından yürütülen bağımsız ürün denemelerinde, eski tarz Closer to Nature Emzikler’imiz bebeklerin %43’ü tarafından kabul edilirken, yeni Closer to Nature Emzikler’imizi bebeklerin %68’i, ilk denemede kabul etmiştir.

Emzik Kullanma Talimatı:

Her kullanımdan önce dikkatli bir şekilde kontrol edin. Emziği tüm yönlere çekin. Hasar veya kırıklık durumunda derhal atınız. Sadece EN12586'ya uygun olan özel emzik tutacaklarını kullanın. Emziğe herhangi bir şerit veya kordon takmayın, çocuğunuz boğulabilir. Emziği doğrudan günışığında veya bir ısı kaynağına yakın bırakmayın ve biberonu zayıflatabileceğinden, tavsiye edilenden uzun süre (sterilizasyon çözeltisi) içinde bırakmayın.

Saklama ve Kullanım:

Doğrudan günışığında veya bir ısı kaynağına yakın bir şekilde saklamayın veya bırakmayın. Solvent veya sert kimyasallarla veya ilaçların içine asla batırmayın, çocuğunuzun dişleri çürüyebilir. Hijyen ve güvenlikli, nedenlerden ötürü, emziği bir aydan sonra değiştirin. Emziğin ağızda takılıp kalması durumunda panik yapmayın. Emzik yutulamaz ve böyle bir durumla başa çıkmak için tasarlanmıştır. Ağızdan mümkün olduğunda yavaşça çıkartın. Emzik kullanımda olmadığında sterilizasyon sonrasında olduğu gibi mesela, kuru kapalı bir kapta saklayın. İçinde önemli talimatlar bulunmaktadır. Lütfen okuyun ve gelecekte referans olması için saklayın.

Temizlikve Sterilizasyon:

İlk kullanımdan önce emziği 5 dakikalığına kaynar suyun içine koyun, soğutun ve içeride sıkışmış suyu emzikten sıkarak çıkartın. Bu hijyen sağlamak içindir. Her kullanımdan önce temizleyin. Ilık sabunlu suyla yıkayın ve temiz bir suyla durulayın veya bulaşık makinesi kullanın.(Sadece üst raf) Biberon ucunu sıkarak içeriye kaçmış olabilecek suyu çıkartın. Solvent veya kimyasallarla temizlemeyin. Buhar(elektrikli ve mikrodalga fırınlı), kaynar veya soğuk su tablet/sıvı solüsyonla sterilize edilebilir.